223. Ženský akt

Autor: Josef Kubíček

Technika: Kresba
Výška: 46,5 cm, šířka: 29 cm, rámování: 51 x 33 cm
Stav: Mírně poškozená malba

Konec aukce: 19.01.2026 21:42

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 500 Kč