Signováno vpravo dole. Julius Schustala byl sudetský němec pocházející z Kopřivnice. Profesionální práce.
Technika: Olej na překližce
Výška: 42,5 cm, šířka: 57 cm, rámování: 56,5 x 70,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 18:42
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (24)