Signováno vpravo dole. Julius Schustala byl sudetský němec pocházející z Kopřivnice.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 64 cm, rámování: 53,5 x 68 cm
Stav: Mírně poškozená malba
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 18:05
Dosažená cena: 5 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč