5. Zátiší - Velký formát

Autor: František Xaver Diblík
(1887)

Narodil se 18. 10. 1887 v Nalžovicích u Sedlčan a zemřel 19. 1. 1955 v Praze. Malíř v Praze - Vršovicích, žák pražské akademie u H. Schwaigra.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 93 cm, šířka: 99,5 cm, rámování: 109 x 116 cm

Konec aukce: 23.06.2019 18:19

Dosažená cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Seznam příhozů (11)

9 500 Kč23.6.2019 18:14:52
9 200 Kč23.6.2019 18:12:20
8 900 Kč23.6.2019 18:11:29
8 600 Kč23.6.2019 18:11:08
8 300 Kč23.6.2019 18:09:24
8 000 Kč23.6.2019 18:06:40
7 700 Kč23.6.2019 18:04:01
7 400 Kč23.6.2019 17:59:02
7 100 Kč23.6.2019 17:56:05
6 800 Kč23.6.2019 17:25:32
6 500 Kč23.6.2019 16:56:37