Narodil se 18. 10. 1887 v Nalžovicích u Sedlčan a zemřel 19. 1. 1955 v Praze. Malíř v Praze - Vršovicích, žák pražské akademie u H. Schwaigra.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 93 cm, šířka: 99,5 cm, rámování: 109 x 116 cm
Konec aukce: 23.06.2019 18:19
Dosažená cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Seznam příhozů (11)