Technika: Olej na kartonu
Výška: 21,5 cm, šířka: 30,5 cm, rámování: 31 x 40 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.12.2023 22:30
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 500 Kč