Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 84 cm, rámování: 84 x 98 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 09.05.2022 21:29
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč