Signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 31 cm, šířka: 46 cm, rámování: 60 x 73 cm
Konec aukce: 27.10.2019 20:29
Dosažená cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (9)