112. Pohled na Ostravu

Autor: Dobeš

Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 48 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 62 x 81 cm

Konec aukce: 27.10.2019 19:51

Dosažená cena: 5 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (13)

5 100 Kč27.10.2019 16:10:36 (limit 27.10.2019 13:24:45)
5 000 Kč27.10.2019 16:10:36
4 800 Kč27.10.2019 08:46:27 (limit 26.10.2019 22:03:17)
4 600 Kč27.10.2019 08:46:27
4 400 Kč26.10.2019 22:03:17 (limit 26.10.2019 22:03:17)
4 200 Kč26.10.2019 19:29:19
4 000 Kč26.10.2019 19:29:17 (limit 26.10.2019 14:18:10)
3 800 Kč26.10.2019 19:29:16
3 600 Kč26.10.2019 19:26:09 (limit 26.10.2019 14:18:10)
3 400 Kč26.10.2019 19:26:08
3 200 Kč26.10.2019 14:17:56
3 000 Kč24.10.2019 21:44:16
2 800 Kč20.10.2019 22:47:25