Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 48 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 62 x 81 cm
Konec aukce: 27.10.2019 19:51
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Seznam příhozů (13)