9. Z políčka ( Pozdní léto)

Autor: Josef Kubizňák

Narodil se 2. 2. 1909 ve Vysokém Mýtě. Malíř, grafik a ilustrátor ve Vysokém Mýtě. Vyučil se typografii, načež se věnoval malířství. Učil se u prof. B. Wachsmanna v Praze, poté u J. Honsy., prof. Wachy v Brně a J. Haška v Chroustovicích. Pěstuje krajinomalbu a figurální malbu, zejména církevní motivy. Studijní cesty konal po Valašsku a Slovensku.
Za skle
Signováno vpravo dola
Na zadní straně přípis autora
Technika: Olej na kartonu
Výška: 65 cm, šířka: 48,5 cm, rámování: 8/2 x 66 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 23.06.2019 18:08

Dosažená cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 400 Kč

2 400 Kč10.6.2019 21:09:36