Narodil se 4. 12. 1895 v Pavlovci (Jugoslávie). Malíř krajinář v Jevanech. Po odborných studiích v Jugoslavii a v Praze u prof. J. R. Marka a F. V. Mokrého se vrací do Jugoslavie, kde vystavuje svá díla.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49,5 cm, šířka: 64,5 cm, rámování: 64,5 x 80 cm
Konec aukce: 23.06.2019 18:20
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 200 Kč