Signováno vpravo dole, datováno - 80.
Technika: Olej na plátně
Výška: 75,5 cm, šířka: 100 cm, rámování: 78 x 103 cm
Konec aukce: 21.08.2023 19:21
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč