Signování nečitelné
Nově rámováno v minulosti
Nově rámováno v minulosti
Technika: Olej na plátně
Výška: 41,2 cm, šířka: 51,1 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec aukce: 23.06.2019 20:10
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 600 Kč