Bez prasklin. Vzadu autorský štítek. Datováno 1976. Značeno monogramem.
Technika: Glazovaná keramika
Výška: 30 cm, šířka: 30 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 19:41
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 500 Kč