38. Pobřeží Dalmácie

Autor: Stanislav Feikl
(1883 - 1933)

Technika: Olej na plátně
Výška: 118 cm, šířka: 98 cm, rámování: 124 x 104 cm

Konec aukce: 24.04.2023 18:45

Dosažená cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (32)

3 200 Kč1.4.2023 16:35:31
3 000 Kč20.3.2023 22:17:40