Technika: Olej na plátně
Výška: 118 cm, šířka: 98 cm, rámování: 124 x 104 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:45
Dosažená cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (32)