Technika: Olej na plátně
Výška: 118 cm, šířka: 98 cm, rámování: 124 x 104 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:45
Dosažená cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (32)
| 16 200 Kč | 22.4.2023 09:02:44 |
| 15 700 Kč | 20.4.2023 14:29:08 |
| 15 000 Kč | 20.4.2023 14:29:08 (limit 14.4.2023 12:36:23) |
| 10 700 Kč | 20.4.2023 14:28:58 (limit 14.4.2023 12:36:23) |
| 10 200 Kč | 20.4.2023 14:28:58 |
| 7 200 Kč | 20.4.2023 14:28:51 (limit 14.4.2023 12:36:23) |
| 6 900 Kč | 20.4.2023 14:28:51 |
| 4 900 Kč | 20.4.2023 14:28:40 (limit 14.4.2023 12:36:23) |
| 4 700 Kč | 20.4.2023 14:28:40 |
| 4 500 Kč | 18.4.2023 12:17:46 (limit 14.4.2023 12:36:23) |
| 4 300 Kč | 18.4.2023 12:17:46 |
| 4 100 Kč | 14.4.2023 12:36:18 |
| 3 900 Kč | 10.4.2023 16:46:01 |
| 3 700 Kč | 9.4.2023 00:31:09 |
| 3 400 Kč | 9.4.2023 00:31:09 (limit 1.4.2023 16:42:25) |