Technika: Olej na desce
Výška: 65 cm, šířka: 50 cm, rámování: 79 x 62,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 18:54
Dosažená cena: 23 660 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (67)