Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 36 x 46 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 22:02
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (2)
1 200 Kč | 6.5.2024 21:57:54 |
1 000 Kč | 17.4.2024 20:42:59 |