81. Strom života

Autor: Jan Václav Sládek
(1909 - 1992)

Výška: 31,7 cm, šířka: 20,6 cm, rámování: 45 x 31 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:20

Dosažená cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (2)

1 400 Kč19.1.2026 18:54:33
1 000 Kč17.1.2026 16:42:26