Výška: 31,7 cm, šířka: 20,6 cm, rámování: 45 x 31 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 19:20
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (2)
| 1 400 Kč | 19.1.2026 18:54:33 |
| 1 000 Kč | 17.1.2026 16:42:26 |