5. Důl Zárubek Ostrava - velký formát

Autor: Jan Václav Sládek
(1909 - 1992)

Technika: Olej na plátně
Výška: 110 cm, šířka: 160 cm, rámování: 113 x 163 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:04

Dosažená cena: 18 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (45)

9 850 Kč13.6.2022 16:55:40
9 550 Kč13.6.2022 16:55:38 (limit 13.6.2022 16:17:32)
9 250 Kč13.6.2022 16:55:38
8 950 Kč13.6.2022 16:55:37 (limit 13.6.2022 16:17:32)
8 650 Kč13.6.2022 16:55:37
8 350 Kč13.6.2022 16:55:35 (limit 13.6.2022 16:17:32)
8 050 Kč13.6.2022 16:55:35
7 750 Kč13.6.2022 16:55:33 (limit 13.6.2022 16:17:32)
7 450 Kč13.6.2022 16:55:33
7 150 Kč13.6.2022 16:55:31 (limit 13.6.2022 16:17:32)
6 850 Kč13.6.2022 16:55:31
6 550 Kč13.6.2022 16:17:32 (limit 13.6.2022 16:17:32)
6 250 Kč13.6.2022 14:59:50
5 950 Kč13.6.2022 14:23:12
5 650 Kč13.6.2022 13:31:39