21. Ostrava - velký formát

Autor: Jan Václav Sládek
(1909 - 1992)

Malováno na zakázku pro ostravskou radnici.
Technika: Olej na plátně
Výška: 110 cm, šířka: 180 cm, rámování: 113 x 183 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.04.2022 18:20

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (14)

18 000 Kč1.4.2022 15:19:14
17 000 Kč1.4.2022 15:19:14 (limit 1.4.2022 14:58:04)
16 500 Kč1.4.2022 14:57:43
16 000 Kč22.3.2022 20:59:57
10 300 Kč22.3.2022 20:59:57 (limit 22.3.2022 14:29:09)
6 000 Kč22.3.2022 20:59:21 (limit 22.3.2022 14:29:09)
5 700 Kč22.3.2022 20:59:21
4 700 Kč22.3.2022 20:59:06 (limit 22.3.2022 14:29:09)
4 500 Kč22.3.2022 20:59:06
4 300 Kč22.3.2022 20:58:55 (limit 22.3.2022 14:29:09)
4 100 Kč22.3.2022 20:58:55
3 900 Kč10.3.2022 08:27:13
3 700 Kč8.3.2022 09:53:28
3 500 Kč8.3.2022 01:56:24