Výška: 11,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 02.03.2026 19:08
Aktuální cena: 800 Kč
Zbývá: 5d 8h 29m 40s
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč