Broušené sklo, 2 ks, značeno, v původní krabici, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 19,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 06.12.2022 20:33
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 5 000 Kč