Sklo, broušené hrany, neznačeno, velká dekorativní váza, masivní těžké sklo.
Výška: 37 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 10.07.2023 19:00
Dosažená cena: 19 170 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč