30. Velká váza

Autor: Moser

Kategorie: Sklo

Sklo, broušené hrany, neznačeno, velká dekorativní váza, masivní těžké sklo.
Výška: 37 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 10.07.2023 19:00

Dosažená cena: 19 170 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (51)

12 170 Kč10.7.2023 18:28:27 (limit 10.7.2023 18:28:21)
12 170 Kč10.7.2023 18:28:27
11 670 Kč10.7.2023 18:28:08 (limit 10.7.2023 18:27:16)
11 670 Kč10.7.2023 18:28:08
11 170 Kč10.7.2023 18:26:57 (limit 10.7.2023 18:25:33)
11 170 Kč10.7.2023 18:26:57
10 670 Kč10.7.2023 18:23:14 (limit 10.7.2023 18:23:14)
10 170 Kč10.7.2023 17:05:38
9 870 Kč3.7.2023 19:03:11
9 570 Kč22.6.2023 12:32:55
9 500 Kč22.6.2023 12:32:55 (limit 18.6.2023 17:46:33)
9 270 Kč22.6.2023 12:32:52 (limit 18.6.2023 17:46:33)
8 970 Kč22.6.2023 12:32:52
8 670 Kč18.6.2023 17:46:27
8 370 Kč16.6.2023 10:15:27