Zdobený rytinami. Bez poškození.
Výška: 15,2 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:24
Aktuální cena: 900 Kč
Zbývá: 5d 7h 45m 40s
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
| 900 Kč | 26.1.2026 10:27:36 |