25. Skleněný džbánek - Moser

Autor: Moser

Kategorie: Sklo

Zdobený rytinami. Bez poškození.
Výška: 15,2 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 02.03.2026 18:24

Aktuální cena: 900 Kč

Zbývá: 5d 7h 45m 40s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

900 Kč26.1.2026 10:27:36