Bez prasklin a jiného poškození.
Technika: Váza
Výška: 19,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 12.07.2021 20:26
Dosažená cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč