Bez prasklin a jiného poškození. Signované leptanou značkou MOSER.
Technika: Sklenice
Signatura: signováno
Konec aukce: 14.09.2020 20:26
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
1 400 Kč | 13.9.2020 21:00:51 |