Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 20:00
Aktuální cena: 1 500 Kč
Zbývá: 4d 7h 14m 41s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč