Povrch sochy zašlý, místy škrábance. Starý původní odlitek.
Technika: Pálená hlína
Výška: 50 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 19.02.2024 20:58
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (26)