103. Raněný

Autor: Jan Štursa
(1880 - 1925)

Kategorie: Sochy

Povrch sochy zašlý, místy škrábance. Starý původní odlitek.
Technika: Pálená hlína
Výška: 50 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 19.02.2024 20:58

Dosažená cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (26)

4 500 Kč19.2.2024 20:45:59 (limit 19.2.2024 20:43:31)
4 300 Kč19.2.2024 20:45:59
4 100 Kč19.2.2024 20:45:50 (limit 19.2.2024 20:43:31)
3 900 Kč19.2.2024 20:45:50
3 700 Kč19.2.2024 20:43:31 (limit 19.2.2024 20:43:31)
3 500 Kč19.2.2024 20:38:55
3 300 Kč19.2.2024 20:34:44
3 100 Kč18.2.2024 20:54:13
2 900 Kč18.2.2024 20:12:05
2 700 Kč3.2.2024 17:11:48
2 500 Kč25.1.2024 08:20:43