Kolorovaná kresba. Signováno vpravo dole. Fleky v ploše - viz foto. Zaskleno.
Výška: 42,8 cm, šířka: 21,5 cm, rámování: 46,3 x 25 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 30.11.2020 18:16
Dosažená cena: 10 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (28)