4. Řeka lemovaná stromovím

Autor: Alois Pitrmann

Narozen 21. 8. 1911 v Lounech.
Působil jako malíř, kreslíř, grafik a sochař, profesor střední odborné školy keramické v Praze. Studoval na akademii výtvarných umění v Praze u prof. Loukoty a Obrovského.
Signováno vlevo dole
, mírně prohnutý karton
Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 100,5 cm, rámování: 81 x 110 cm

Konec aukce: 05.04.2021 18:03

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 3 500 Kč