9. Čarodějná láska

Autor: Karel Haruda
(1925)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na překližce
Výška: 70 cm, šířka: 60 cm, rámování: 84 x 74 cm

Konec aukce: 06.05.2024 19:31

Dosažená cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (63)

30 500 Kč6.5.2024 19:21:28
30 000 Kč6.5.2024 19:17:56 (limit 6.5.2024 19:07:28)
29 500 Kč6.5.2024 19:17:56
29 000 Kč6.5.2024 19:17:53 (limit 6.5.2024 19:07:28)
28 500 Kč6.5.2024 19:17:53
28 000 Kč6.5.2024 19:17:51 (limit 6.5.2024 19:07:28)
27 500 Kč6.5.2024 19:17:51
27 000 Kč6.5.2024 19:17:48 (limit 6.5.2024 19:07:28)
26 500 Kč6.5.2024 19:17:48
26 000 Kč6.5.2024 19:14:32 (limit 6.5.2024 19:07:28)
25 500 Kč6.5.2024 19:14:32
25 000 Kč6.5.2024 19:11:57 (limit 6.5.2024 19:07:28)
24 500 Kč6.5.2024 19:11:57
24 000 Kč6.5.2024 19:11:53 (limit 6.5.2024 19:07:28)
23 500 Kč6.5.2024 19:11:53