Technika: Olej na překližce
Výška: 63 cm, šířka: 34 cm, rámování: 66,5 x 38 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 25.09.2023 19:40
Dosažená cena: 12 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč