70. Nevěsta Jenůfa - velký formát

Autor: Karel Haruda
(1925)

Signováno vpravo dole, datováno 77, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 90 cm, šířka: 71 cm, rámování: 105,5 x 87 cm

Konec aukce: 10.10.2022 19:20

Dosažená cena: 20 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (53)

13 100 Kč5.10.2022 22:21:20
12 600 Kč5.10.2022 22:21:15 (limit 30.9.2022 21:59:12)
12 100 Kč5.10.2022 22:21:15
11 600 Kč5.10.2022 22:21:08 (limit 30.9.2022 21:59:12)
11 100 Kč5.10.2022 22:21:08
10 600 Kč30.9.2022 21:59:06
10 500 Kč30.9.2022 21:59:07 (limit 7.9.2022 16:05:33)
10 100 Kč30.9.2022 21:59:04 (limit 7.9.2022 16:05:33)
9 800 Kč30.9.2022 21:59:04
9 500 Kč30.9.2022 21:59:02 (limit 7.9.2022 16:05:33)
9 200 Kč30.9.2022 21:59:02
8 900 Kč30.9.2022 21:59:00 (limit 7.9.2022 16:05:33)
8 600 Kč30.9.2022 21:59:00
8 300 Kč30.9.2022 21:58:58 (limit 7.9.2022 16:05:33)
8 000 Kč30.9.2022 21:58:58