Technika: Olej na desce
Výška: 165 cm, šířka: 52 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.07.2023 19:20
Dosažená cena: 7 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (23)