40. Ke Španělské rapsodii M.Ravela

Autor: Karel Haruda
(1925)

Narozen 31.7. 1925 v Pelhřimově.
Vyučen řezbářem a pozlacovačem, poté studoval na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně a na AVU u V. Rady. Působil v ND v Praze a ve Státním divadle v Ostravě jako malíř v oboru scénografie. Poté působil jako profesionální výtvarník v Ostravě. Velmi časté jsou v jeho tvorbě hudební motivy a inspirace především díly klasiků české a evropské hudební kultury. 1963-1968 byl členem skupiny Život, poté členem SČVU, UVU, Výtvarného spolku Kontrast 90., Skupiny 4 a Společnosti pro kulturu a umění v Ostravě.
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 90 cm, rámování: 82,5 x 92,5 cm

Konec aukce: 21.06.2020 19:18

Dosažená cena: 20 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (53)

13 500 Kč4.6.2020 12:39:49 (limit 3.6.2020 10:28:58)
13 100 Kč4.6.2020 12:39:48
12 600 Kč4.6.2020 12:39:19 (limit 3.6.2020 10:28:58)
12 100 Kč4.6.2020 12:39:16
11 600 Kč4.6.2020 12:39:02 (limit 3.6.2020 10:28:58)
11 100 Kč4.6.2020 12:39:02
10 600 Kč3.6.2020 10:28:33
10 100 Kč2.6.2020 23:21:40 (limit 2.6.2020 17:49:21)
10 100 Kč2.6.2020 23:21:40
9 800 Kč2.6.2020 23:21:33 (limit 2.6.2020 17:49:21)
9 500 Kč2.6.2020 23:21:33
9 200 Kč2.6.2020 23:21:09 (limit 2.6.2020 17:49:21)
8 900 Kč2.6.2020 23:21:09
8 600 Kč2.6.2020 17:49:21 (limit 2.6.2020 17:49:21)
8 300 Kč31.5.2020 09:34:14