Technika: Olej sololit
Výška: 34 cm, šířka: 35 cm, rámování: 39,5 x 39,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 30.10.2023 18:38
Dosažená cena: 6 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč