Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 34 cm, rámování: 45,5 x 40 cm
Konec aukce: 20.03.2023 22:01
Dosažená cena: 7 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (22)