22. Zimní pohádka

Autor: Karel Haruda
(1925)

Signováno vpravo dole, kombinovaná technika na překlížce, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 19 cm, šířka: 37 cm, rámování: 34 x 51,7 cm

Konec aukce: 06.04.2022 18:21

Dosažená cena: 7 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (22)

7 400 Kč6.4.2022 17:37:41 (limit 6.4.2022 13:40:57)
7 100 Kč6.4.2022 17:37:41
6 800 Kč6.4.2022 17:37:37 (limit 6.4.2022 13:40:57)
6 500 Kč6.4.2022 17:37:37
6 200 Kč6.4.2022 17:37:33 (limit 6.4.2022 13:40:57)
5 900 Kč6.4.2022 17:37:33
5 600 Kč6.4.2022 13:40:50
5 300 Kč2.4.2022 16:59:00
5 000 Kč2.4.2022 16:58:58 (limit 1.4.2022 15:25:00)
4 900 Kč2.4.2022 16:58:58
4 700 Kč2.4.2022 16:58:55 (limit 1.4.2022 15:25:00)
4 500 Kč2.4.2022 16:58:55
4 300 Kč2.4.2022 16:58:53 (limit 1.4.2022 15:25:00)
4 100 Kč2.4.2022 16:58:53
3 900 Kč2.4.2022 16:58:50 (limit 1.4.2022 15:25:00)