22. Baletka

Autor: Karel Haruda
(1925)

Technika: Olej sololit
Výška: 78 cm, šířka: 54 cm, rámování: 93,5 x 70 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 18.07.2022 18:21

Dosažená cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (33)

17 500 Kč18.7.2022 18:13:39
17 000 Kč18.7.2022 18:12:07
16 500 Kč18.7.2022 17:14:41
16 000 Kč18.7.2022 16:48:10
15 500 Kč18.7.2022 16:18:47
15 000 Kč18.7.2022 16:18:44 (limit 18.7.2022 16:15:12)
14 500 Kč18.7.2022 16:18:44
14 000 Kč18.7.2022 16:18:40 (limit 18.7.2022 16:15:12)
13 500 Kč18.7.2022 16:18:40
13 000 Kč18.7.2022 16:15:07
12 500 Kč15.7.2022 21:55:47
12 000 Kč15.7.2022 21:55:42 (limit 15.7.2022 16:45:00)
11 610 Kč15.7.2022 21:55:42
11 110 Kč15.7.2022 21:55:40 (limit 15.7.2022 16:45:00)
10 610 Kč15.7.2022 21:55:40