22. Baletka

Autor: Karel Haruda
(1925)

Technika: Olej sololit
Výška: 78 cm, šířka: 54 cm, rámování: 93,5 x 70 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 18.07.2022 18:21

Dosažená cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (33)

10 110 Kč15.7.2022 21:55:37 (limit 15.7.2022 16:45:00)
9 810 Kč15.7.2022 21:55:37
9 510 Kč15.7.2022 21:55:32 (limit 15.7.2022 16:45:00)
9 210 Kč15.7.2022 21:55:32
8 910 Kč15.7.2022 21:55:28 (limit 15.7.2022 16:45:00)
8 610 Kč15.7.2022 21:55:28
8 310 Kč15.7.2022 21:55:24 (limit 15.7.2022 16:45:00)
8 010 Kč15.7.2022 21:55:24
7 710 Kč15.7.2022 16:44:52
7 500 Kč15.7.2022 16:44:52 (limit 11.7.2022 21:07:19)
7 410 Kč15.7.2022 16:44:48 (limit 11.7.2022 21:07:19)
7 110 Kč15.7.2022 16:44:48
6 810 Kč13.7.2022 16:06:19 (limit 11.7.2022 21:07:19)
6 510 Kč13.7.2022 16:06:19 (limit 13.7.2022 16:06:19)
5 400 Kč13.7.2022 16:06:02 (limit 11.7.2022 21:07:19)