Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 52 cm, šířka: 63,2 cm, rámování: 66,7 x 78,6 cm
Konec aukce: 09.05.2022 21:35
Dosažená cena: 15 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (41)