182. Akt

Autor: Karel Haruda
(1925)

Signováno PD.
Technika: Kresba
Výška: 43,5 cm, šířka: 28,5 cm, rámování: 60,5 x 49,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:01

Dosažená cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (3)

1 900 Kč19.1.2026 20:56:18 (limit 19.1.2026 20:56:18)
1 700 Kč19.1.2026 20:56:18 (limit 19.1.2026 20:19:47)
1 500 Kč19.1.2026 20:01:32