Signováno vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 76 cm, šířka: 46 cm, rámování: 87 x 58,2 cm
Stav: Dobrý
Konec aukce: 13.06.2022 20:27
Dosažená cena: 21 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Přihlásit se nebo Registrovat
Seznam příhozů (43)
částka | příhoz |
---|---|
8 300 Kč | 12.6.2022 13:37:58 |
8 000 Kč | 12.6.2022 13:03:45 |
7 700 Kč | 7.6.2022 19:56:56 |
7 600 Kč | 7.6.2022 19:56:56 (limit 1.6.2022 16:14:36) |
7 400 Kč | 7.6.2022 19:56:54 (limit 1.6.2022 16:14:36) |
7 100 Kč | 7.6.2022 19:56:54 |
6 800 Kč | 7.6.2022 19:56:52 (limit 1.6.2022 16:14:36) |
6 500 Kč | 7.6.2022 19:56:52 |
6 200 Kč | 7.6.2022 19:56:48 (limit 1.6.2022 16:14:36) |
5 900 Kč | 7.6.2022 19:56:48 |
5 600 Kč | 7.6.2022 19:56:45 (limit 1.6.2022 16:14:36) |
5 300 Kč | 7.6.2022 19:56:45 |
5 000 Kč | 1.6.2022 16:14:36 (limit 1.6.2022 16:14:36) |