Signováno vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 76 cm, šířka: 46 cm, rámování: 87 x 58,2 cm
Stav: Dobrý
Konec aukce: 13.06.2022 20:27
Dosažená cena: 21 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Přihlásit se nebo Registrovat
Seznam příhozů (43)
částka | příhoz |
---|---|
14 100 Kč | 12.6.2022 19:38:32 |
13 600 Kč | 12.6.2022 18:26:51 |
13 100 Kč | 12.6.2022 16:38:44 |
12 600 Kč | 12.6.2022 16:24:38 |
12 100 Kč | 12.6.2022 13:38:29 |
12 000 Kč | 12.6.2022 13:38:29 (limit 12.6.2022 13:03:51) |
11 600 Kč | 12.6.2022 13:38:11 (limit 12.6.2022 13:03:51) |
11 100 Kč | 12.6.2022 13:38:11 |
10 600 Kč | 12.6.2022 13:38:07 (limit 12.6.2022 13:03:51) |
10 100 Kč | 12.6.2022 13:38:07 |
9 800 Kč | 12.6.2022 13:38:04 (limit 12.6.2022 13:03:51) |
9 500 Kč | 12.6.2022 13:38:04 |
9 200 Kč | 12.6.2022 13:38:01 (limit 12.6.2022 13:03:51) |
8 900 Kč | 12.6.2022 13:38:01 |
8 600 Kč | 12.6.2022 13:37:58 (limit 12.6.2022 13:03:51) |