112. Baletka

Autor: Karel Haruda
(1925)

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 78 cm, šířka: 54 cm, rámování: 93,5 x 70 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 03.09.2024 19:51

Dosažená cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (69)

22 500 Kč3.9.2024 19:16:39
22 000 Kč3.9.2024 19:10:19 (limit 3.9.2024 18:42:00)
21 500 Kč3.9.2024 19:10:19
21 000 Kč3.9.2024 19:10:12 (limit 3.9.2024 18:42:00)
20 500 Kč3.9.2024 19:10:12
20 000 Kč3.9.2024 19:08:51 (limit 3.9.2024 18:42:00)
19 500 Kč3.9.2024 19:08:51
19 000 Kč3.9.2024 19:08:46 (limit 3.9.2024 18:42:00)
18 500 Kč3.9.2024 19:08:45
18 000 Kč3.9.2024 19:08:31 (limit 3.9.2024 18:42:00)
17 500 Kč3.9.2024 19:08:31
17 000 Kč3.9.2024 19:08:28 (limit 3.9.2024 18:42:00)
16 500 Kč3.9.2024 19:08:28
16 000 Kč3.9.2024 19:08:22 (limit 3.9.2024 18:42:00)
15 500 Kč3.9.2024 19:08:22