Signováno vpravo dole.
Byl narozen 1891 v Libicích u Mělníka. Malíř krajinář v Praze. Studoval akademii výtvarných umění v Praze u prof. Nechleby. Učil kreslení na státní reálce v Bratislavě a byl asistentem ústavu kreslení a malby na vysoké škole architektury na pražské technice (u prof. Oldřicha Blažíčka). Obesílal od roku 1927 členské výstavy J. U. V. v Praze i na venkově. V cizině vystavoval ve Vídni, Oslo, Bergenu a v Kodani. Studoval jako stipendista ministerstva školství v Paříži.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55 x 70 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 18:05
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
2 500 Kč | 23.6.2019 12:41:08 |