Josef M. Černovický byl český malíř a redaktor. Narodil se 23. 2. 1906 v Černovicích u Boskovic a zemřel 28. 2. 1991 v Praze. Studoval v Brně u prof. K. Truppeho v letech 1926 - 1928, obor figurální a krajinářský, dále v letech 1928 - 1934 studoval krajinu a grafiku u prof. T. Šimona. Ve svých dílech tvořil figurální a krajinářské olejomalby, grafiky a květinová zátiší.
Technika: Olej na plátně
Výška: 64,5 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 82 x 58 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 08.12.2019 18:31
Dosažená cena: 10 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (33)