32. Baletka

Autor: Josef.M. Černovický

Josef M. Černovický byl český malíř a redaktor. Narodil se 23. 2. 1906 v Černovicích u Boskovic a zemřel 28. 2. 1991 v Praze. Studoval v Brně u prof. K. Truppeho v letech 1926 - 1928, obor figurální a krajinářský, dále v letech 1928 - 1934 studoval krajinu a grafiku u prof. T. Šimona. Ve svých dílech tvořil figurální a krajinářské olejomalby, grafiky a květinová zátiší.
Technika: Olej na plátně
Výška: 64,5 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 82 x 58 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 08.12.2019 18:31

Dosažená cena: 10 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (33)

5 900 Kč28.11.2019 12:07:02
5 600 Kč27.11.2019 03:16:24 (limit 12.11.2019 16:22:51)
5 300 Kč27.11.2019 03:16:24
5 000 Kč27.11.2019 03:15:35 (limit 12.11.2019 16:22:51)
4 800 Kč27.11.2019 03:15:35
4 600 Kč27.11.2019 03:14:39 (limit 12.11.2019 16:22:51)
4 400 Kč27.11.2019 03:14:39
4 200 Kč16.11.2019 16:52:45 (limit 12.11.2019 16:22:51)
4 000 Kč16.11.2019 16:52:45
3 800 Kč16.11.2019 16:52:39 (limit 12.11.2019 16:22:51)
3 600 Kč16.11.2019 16:52:39
3 400 Kč16.11.2019 16:52:33 (limit 12.11.2019 16:22:51)
3 200 Kč16.11.2019 16:52:33
3 000 Kč16.11.2019 16:52:25 (limit 12.11.2019 16:22:51)
2 800 Kč16.11.2019 16:52:25