Josef M. Černovický byl český malíř a redaktor. Narodil se 23. 2. 1906 v Černovicích u Boskovic a zemřel 28. 2. 1991 v Praze. Studoval v Brně u prof. K. Truppeho v letech 1926 - 1928, obor figurální a krajinářský, dále v letech 1928 - 1934 studoval krajinu a grafiku u prof. T. Šimona. Ve svých dílech tvořil figurální a krajinářské olejomalby, grafiky a květinová zátiší.
Technika: Olej na plátně
Výška: 64 cm, šířka: 74 cm, rámování: 81,5 x 92,5 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 08.12.2019 18:29
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 200 Kč
Seznam příhozů (15)